İADE POLİTİKAMIZ

İADE POLİTİKAMIZ

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde, memnun kalmazsanız ürün teslim tarihinden sonraki 14 (ondört) gün içerisinde bize bildirip iade talebi gerçekleştirebilirsiniz.ürünlerimiz sınırlı sayıda üretilmektedir ve tekrar stoğa girmemektedir, bu durumdan dolayı değişimlerde olabildiğince hızlı davranmanı tavsiye etmekteyiz.

İade işleminin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;

  • Ürünün faturası,
  • Satın alım tarihinden itibaren 14 (ondört) gün geçmemiş olması,
  • Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,
  • Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,
  • Ürünün etiketlerinin koparılmamış olması ve tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, info@zeeth.com.tr adresine ulaşarak bize Değişim Talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

İADE İŞLEMİNİZ ONAYLANDIKTAN SONRA;

Ürünü size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, size müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Tüm iade işlemlerinde söz konusu kargo ve transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

Lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçmeden ürün göndermeyiniz.

Bu sebeple yaşanacak masraflar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Sürat Kargo dışında gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.

 

DEĞİŞİM POLİTİKAMIZ

Sitemizden aldığınız ürün için, herhangi bir nedenle değişim talebinde bulunduğunuz takdirde karşınıza çıkacak transfer ücretleri size ait olmaktadır.
Değişimin gerçekleşmesi için aşağıdaki tüm şartlara sahip olunması gerekmektedir;

  • Ürünün faturası,
  • Satın alım tarihinden itibaren 14 (ondört) gün geçmemiş olması,
  • Ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, dış ortamda denenmemiş olmaması,
  • Ürünler üzerinde herhangi bir kirlenme, hasar, çizik vb. olmaması,
  • Ürünün etiketlerinin koparılmamış olması ve tekrar satışa sunulabilecek halde olması,

Tüm bu şartları sağladığınızda, info@zeeth.com.tr adresinden ulaşarak bize Değişim Talebinizi gönderebilirsiniz. Talebiniz kısa süre içerisinde değerlendirilecek ve ürünü hangi adrese göndermeniz gerektiği bildirilecektir.

Lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçmeden ürün göndermeyiniz.Bu sebeple yaşanacak masraflar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Sürat Kargo dışında gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır.

DEĞİŞİM İŞLEMİNİZ ONAYLANDIKTAN SONRA;

Ürünü; size gönderilen kutusu, ambalajı, promosyonları ve sticker gibi tüm içeriğiyle birlikte, özenle paketledikten sonra, müşteri hizmetleri tarafından bildirilecek adrese gönderebilirsiniz.

Değişim işlemlerindeki tüm aşamalar için söz konusu kargo ve transfer ücretleri tarafınıza ait olmaktadır.

BİZE HER ZAMAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Konuyla ilgili olarak aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için bize info@zeeth.com.tr üzerinden 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

PARA İADESİ

Havale/EFT Yoluyla Yapılan Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız verilecektir bankamıza verilecektir. Paranız hesabınıza 1 ile7 iş günü içerisinde yatırılacaktır. Bunun için hesabınıza ait IBAN numaranızı bize bildirmeniz gerekmektedir. info@zeeth.com.tr’a adınızla birlikte göndermeniz yeterli olacaktır.

Kredi Kartıyla Yapılan Ödemeler
Ürünleriniz tarafımıza ulaşmasıyla birlikte, incelenecek ve tüm şartların sağlandığı taktirde, para iadesi talimatınız bankamıza verilecektir. Bankalar tarafından yapılacak iadenin, kartınıza 7 ile 30 gün içerisinde ve genellikle diğer ekstrenizde yansıtmaktadır.